Światłowód krosowy TechlyPro LC-LC duplex 50/125 OM3, MM 5m ILWL D5-LCLC-050/OM3

303669

Nowy produkt

Magazyn: 1 szt.

Ostatnie egzemplarze!

49,03 zł

Więcej informacji

Opis ogólnyŚwiatłowód krosowy LC-LC duplex 50/125 OM3, MM 5m
Informacje dodatkoweKażdy kabel posiada dołączony, indywidualny raport z testów Przepustowość do 100 Gb na odległość do 150m
Okres rękojmi w miesiącach36
Rodzaj produktu sieciowegoOkablowanie
Typ powłokiLSZH
Długość kabla5m
Typ przewoduŚwiatłowód wielomodowy 50/125
Kategoria kablaOM3

Podobne produkty