Tłumik światłowodowy Qoltec SC/UPC(F)-SC/UPC(M) 5dB SingleMode

54197

Nowy produkt

Magazyn: 1 szt.

Ostatnie egzemplarze!

23,49 zł

Więcej informacji

Opis ogólnyTłumik światłowodowy
Informacje dodatkoweZłącze: SC/UPC (żeński) - SC/UPC(męski) Rodzaj włókna: Jednomodowe Tłumienie: 5dB
Okres rękojmi w miesiącach24

Podobne produkty