Tłumik światłowodowy Qoltec SC/UPC(F)-SC/UPC(M) 8dB SingleMode

54198

Nowy produkt

Magazyn: 3 szt.

Ostatnie egzemplarze!

23,49 zł

Więcej informacji

Opis ogólnyTłumik światłowodowy
Informacje dodatkoweZłącze: SC/UPC (żeński) - SC/UPC(męski) Rodzaj włókna: Jednomodowe Tłumienie: 8dB
Okres rękojmi w miesiącach24

Podobne produkty